Hakkında

Dr.Osman Poyraz kimdir?

Osman Poyraz 1966 Bingöl doğumludur. Aslen Artvin–Yusufeli´lidir. İlk ve orta tahsilini Bingöl´de  Lise tahsilini İstanbul İHL´de tamamladı.1984 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesine başladı. 1990 yılında mezun oldu.2 yıl Ordu ilinde çalıştı.1992´de Kocaeli iline atandı. Sırayla Gölcük Dumlupınar Sağlık Ocağı, Ulaşlı Sağlık Ocağında 1995 yılına kadar çalıştı. 1995-1996 yıllarında 16 ay Askerlik görevini yaptıktan sonra tekrar eski görevine döndü.1997´de Gölcük Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünde göreve başladı. 2005 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesine geçiş yaparak Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı olarak 2015 yılına kadar görev yaptı.Şuanda Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Sağlık ve Sosyal Hizmetler konusunda Genel Sekreter Danışmanlığı ve İşçi Sağlığı Koordinatörlüğü görevini üstlenmekte.Osman Poyraz evli  olup, 2 erkek 1 kız çocuğu babasıdır.

Metabolic Balance ile zayıflamadan önce kaç kiloydum?

108 kiloydum

İdeal kiloma erişmek ne kadar zamanımı aldı?

8 ayın sonunda 78 kilo oldum.

Zayıflama sürecinde beni  zorlayan faktörler oldumu?

Metabolic Balance zayıflama programı sayesinde alışkanlıklarımdan vazgeçmek zor olmadı.Beni zorlayan sadece başlamak oldu.

İdeal kilomu korumak için extra bir efor sarf ediyor muyum?

Olabildiğince hareketli olmaya çalışıyor, asansör kullanmıyor, yakın mesafelerde araç kullanmamaya özen gösteriyorum.Son olarak da Metabolic Balance ın 8 temel kuralını ihlal etmemeye özen gösteriyorum.