Alis Klamp

Alis Klamp

Alisklamp dikişsiz, kanamasız, estetik, hızlı, sorunsuz ve hastalık riski olmadan sünnet yapmak için geliştirilmiş tek kullanımlık bir sünnet aletidir.Kıstırma mekanizmasıyla sünnet yapılmasını sağlayan küçük bir plastik araçtır. Polikarbonatdan yapılmış saydam plastik bir tüpten ve beyaz naylon bir kıstırma mekanizmasından oluşur. Son derece hafiftir ve kullanımı kolaydır.

Alisklamp yeni doğandan yetişkine kadar tüm yaş gruplarına yönelik olarak farklı boyları mevcuttur. Çocuk boyları; 10, 12, 14, 16, 18 numaralardır. Erişkin Boyları ise 20, 26, 30, 34 numaralardır.
EO sterilizasyonu yapılır. Her alisklamp’in yanında uygun boyu seçmenizi sağlamak için bir ölçü aparatı verilmektedir.

Alisklamp mevcut sünnet aletleriyle çok sayıda sünnet yapan uzman ve pratisyen doktorlar ile yardımcı sağlık personelinin ortak görüşleri alınarak tasarlanmış, anatomik uyumlu tek sünnet aletidir.

Alisklamp‘in benzersiz, anatomik uyumlu tasarımı ve kolay kullanma şekli sünnetten mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlar.Tasarlanırken piyasada mevcut sünnet aletlerinde sıkça karşılaşılan ve ciddi komplikasyonlara neden olabilen problemler ortadan kaldırılmıştır.

Alisklamp ile Sünnet işlevi daha güvenli, daha hızlı ve daha ustaca gerçekleşmektedir.

Alisklamp’in vaziv özelliğinin bulunmaması dolayısıyla klasik sünnet uygulamalarında yaşanan sorunlar bu aletin kullanımı ile önlenebilmektedir.

Alisklamp sünnet işleminin yalnızca güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini değil, aynı zamanda bu işlemin klinik dışı yerlerde dahi ( evlerde, toplu sünnetlerde, yeterli sterilizasyon imkânının olmadığı mekânlarda) bir klinik güvenliğinde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Alisklamp Patent Belgesine, Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesine, Marka Tescil Belgesine ve CE Belgesine sahip güvenli bir üründür. FDA Belgesi için gerekli müracaatlar yapılmıştır ve sonuçlanmak üzeredir.

Detaylı bilgi için tıklayın

.: Tek kullanımlık bir sünnet aletidir

.: Tasarımı sayesinde ağrısız, kanamasız ve estetik bir sünnet imkanı sunar

.: Yarım sünnetli(peygamber sünnetli) çocukların alisklamp ile sünnetine muayene sonucu karar verilmektedir.Bunun haricinde herhangi bir risk grubu yoktur.